הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה

חשמליות אם יוני חשמל פולשות לבית או לבניין המגורים שלכם, כדאי שתדעו שתוכלו למנוע זאת מהן באמצעות מכשיר פשוט. גאדג'טים אלו יכולים לשמש כדי להרתיע יונים מלעוף לתוך חלונות גבוהים או אזורי אוורור, והם בטוחים ואנושיים.

מערכות

רשת מונופילמנטיות יכולות להיות מותקנות מעל הראש, מה שיכול למעשה להוציא יונים מבניין. הרשת היא בדרך כלל ברוחב של מטר אחד ואורך שני מטרים, והיא מותקנת בגובה של שניים עד חמישה מטרים מעל פני הקרקע. עם זאת, אם יונים מתמידות ולא עוזבות, סביר להניח שהן יחדרו לרשת.

אחת הדרכים להרתיע יונים היא להשתמש בשיטות הרחקה, שהן היעילות ביותר להרתיע יונים ללון בבניינים. שיטות אלו כוללות התקנת רשתות עמידות בפני מזג אוויר, הקרנת תיל, מתכת או חומרים אחרים. שיטה מתוחכמת יותר עשויה לכלול שימוש בקו מונופילמנט כבד כדי לשבש את דפוסי המעוף של הציפורים.

השימוש בקוצים של ציפורים הוא אפשרות נוספת. מכשירים אלו יעילים ביותר והם זולים יחסית. הם גם פופולריים בקרב קהל עשה זאת בעצמך. הם יכולים להיות מחוברים לגגות או תכונות מבניות אחרות. בהתאם לסוג היונים שברצונכם לשלוט, תוכלו לבחור בין דוקרנים מפלסטיק או מתכת.

זעזועים חשמליים אלה בטוחים לבני אדם, ואינם מזיקים לציפורים. הם גם יעילים באילוף יונים כדי להישאר מחוץ לגג. מערכות אלו הן הטובות ביותר עבור מבנים גדולים, חללים ציבוריים, או אזורים אחרים שבהם תפיסת הציבור חשובה. כמה מיקומים מעולים כוללים תחנות כימיקלים ותחנות כוח, מתקנים לעיבוד מזון, בתי חולים, נמלים וקמפוסים של מכללות.

דחלילים

יונים עלולות להוות מטרד ומקור לדאגה. אבל ישנן מספר דרכים לחסל אותם ולמנוע נזק נוסף לרכוש שלך. שיטה אחת כוללת שימוש במכשיר דוחה. שיטה זו לא רק יעילה, אלא היא גם הומנית לחלוטין. ניתן להשתמש בו על גגות וחלונות גבוהים כדי למנוע מיונים לקנן באזורים אלו.

שיטה נוספת כוללת שימוש בחוטי דורבנים. מכשירים אלה משתמשים בשיניים חדים כדי להדוף יונים. ניתן להתקין אותם על פסגות גגות, אדני חלונות ומבני נוי אחרים. שיטה זו היא זולה יחסית וניתן ליישם אותה בכל אזור. הוא יעיל להרחקת יונים מבניין מבלי לגרום נזק לרכוש.

שיטה נוספת להדברת יונים היא שימוש במערכות הלם חשמלי. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיה דומה לאלו המשמשות לבקרת בעלי חיים. הם מספקים הלם מתח נמוך לרגלי ציפור. המכשיר מבוסס על שני חוטים מקבילים, שאחד מהם נושא זרם ממסוף פעיל בקופסת חשמל, והשני מוארק. הציפור חייבת לגעת בשני החוטים כדי לקבל את ההלם.

דרך נוספת למנוע מיונים ללון היא באמצעות דוקרנים של ציפורים. מוצרים אלו זמינים בנירוסטה ובפלסטיק ומונעים נחיתת יונים עליהם. דוקרנים של ציפורים לא נראים במיוחד, אבל הם דרך זולה ויעילה להרחקת ציפורים מטרידות.

ינשופי פלסטיק

אם נמאס לכם מיונים שפולשות לנכס שלכם, אולי אתם שוקלים לשכור חברת הדברה. איש מקצוע יוכל להשתמש בציוד מיוחד כדי להסיר ביעילות את המזיקים הללו. הם גם יוכלו לבדוק את הנכס שלך על בסיס קבוע כדי לוודא שהם לא מסתגלים לגורמי ההרתעה ומוצאים מקומות קינון חדשים.

אם אתם חוששים שיונים יעופו בשטח שלכם, תוכלו גם לנסות להתקין דוחה יונים חשמלי. למכשיר מסוג זה יש חודים הדומים לציפורים טורפות ונועדו לגרום ליונים לאי נוחות. ניתן למקם את המכשירים הללו על אדני חלונות, מרזבים ופסגות גג. ניתן לצרף אותם גם לאדריכלות נוי.

אתה יכול גם להשתמש בקוצים להדברת יונים. מכשירים אלו עשויים בדרך כלל מפלסטיק ומגיעים ברצועות. הם עובדים על התיאוריה שיונים לא יכולות לנחות עליהן ויעזבו את האזור בחיפוש אחר מקום טוב יותר ללון בו. אתה יכול להשתמש בקוצים מחודדים או קהים, אבל צריך למקם אותם בצורה אסטרטגית כדי לעבוד. דוקרנים מפלסטיק הם אפשרות טובה מכיוון שהם כמעט בלתי נראים.

אפשרות נוספת להרחקת יונים חשמלית היא שימוש בסילוני מים המופעלים בתנועה. מכשירים אלה פועלים גם על יונים וחיות בר אחרות. אם תצליחו לאמן אותם כראוי, הם יעזבו בקרוב את הנכס. לכידה היא שיטה נוספת להדברת יונים קבועה. אם אינך רוצה להזמין איש מקצוע, תוכל להתקין סילון מים המופעל בתנועה כדי להפחיד אותם.

מערכות

הלם חשמלי מערכות הלם חשמלי הן דרך רבת עוצמה להפחיד סוגים רבים ושונים של ציפורים, כולל יונים. הם עובדים על משטחים מוצקים, וניתן לכוון אותם למגוון מינים שונים. עם זאת, ישנם מספר דברים שכדאי לזכור לפני השימוש בסוג זה של בקרת ציפורים. ראשית, לעולם אל תשתמש במערכות זעזועים אלו בחיות המחמד שלך, מכיוון שהן עלולות לגרום לנזק חמור. כמו כן, כדאי לוודא שאתם רוכשים מסלול התחשמלות באיכות טובה.

בעיה נוספת שעלולה להפוך את מערכת Electric Shock ללא יעילה היא אספקת חשמל לא מספקת. בעוד קופסת חשמל ממוצעת יכולה לספק 9000 וולט של חשמל, ציפורים מסוגלות לעמוד רק בכ-4500 וולט. בנוסף, כבלי 110 וולט סטנדרטיים נוטים לדלוף זרם, מה שמפחית את יעילותם. כדי לפתור בעיה זו, עליך להשתמש בכבל מבודד עם התנגדות של לפחות 9KV.

ידוע גם כי מערכות הלם חשמלי כואבות. בעוד שציפורים גדולות יותר לא ירגישו כאב קיצוני, ציפורים קטנות עשויות שלא לעמוד בפני הזעזועים. כתוצאה מכך, יש למקם אותם הרחק מאזורי הולכי רגל. עם זאת, זה לא אומר שלעולם אסור להשתמש במערכת התחשמלות על ציפורים.

בעוד ששיטות קטלניות יעילות בטווח הקצר, הן אינן דרך יעילה לשלוט באוכלוסיות יונים. היונים הנותרות יתרבו במהירות ויחליפו את החסרות. והכי חשוב, הם יפתרו את הבעיה רק ​​באופן זמני, לא לצמיתות.

חוטי

דורבנים מוצרי חוטי דורבנים הם אופציה מצוינת למניעת קינון של יונים בחיווט חשמלי. מוצרים אלה עשויים מחוטי נירוסטה דקים שכמעט ואינם נראים מרחוק. ציוני דרך ידועים ושחזורים היסטוריים רבים משתמשים בחוטים אלה בשחזוריהם האדריכליים. היצרנים מציעים גם ציפוי בצבע מותאם אישית מעל דוקרני הנירוסטה כדי להוסיף מגע אסתטי לפרויקט המוגמר.

חוטי דורבן הם חודי מתכת קטנים על בסיס מתכת שניתן לחבר למשטחי הבית שלך. חוטים אלו לא יחלידו בגשם או בשלג וירחיקו את היונים. חוטי דורבנים יכולים לשמש גם כדי לחסום גישה לאזורים כמו קווי גג וקופות. בנוסף לחוטי דורבנים, רשת כהה או חוט עוף הם גם מחסומים יעילים למניעת קינון של יונים בביתך. אם הבעיה לא חולפת עם השימוש במוצרים אלה, אתה יכול לנסות טכניקת עורבים מפחידים.

חוטי דורבן זמינים גם כחומר דוחה יונים מכני קבוע. הם מכילים חודי פלדה חדים המהודקים לבסיס מוצק ומותקנים על גג או אדני חלונות. חוטי דורבנים יכולים להיות יקרים, אבל הם דרך יעילה למנוע את שכונת יונים בבית שלך.

מסלולים

חשמליים הרחקת יונים חשמליות כרוכה בשימוש במסילות חשמליות להלם יונים. זעזועים אלו אינם מזיקים, אך הם כן מרתיעים יונים מלחזור לאזור. מסלולים אלה ניתנים להצבה על גגות והם מאובטחים באמצעות ברגים ומסמרים. מערכות אלו ימנעו מיונים להתיישב ליד חלונות גבוהים או פתחי אוורור.

הצעד הראשון בהרחקת יונים חשמליות מבניין הוא לחסום את האזורים שבהם הן אוהבות ללון. יונים מקננות לרוב על גגות או מתחת למרזבים, וניתן לראותן גם יושבות על סיפונים, מרפסות וקווי גג. הם גם מסתובבים לעתים קרובות סביב ארובות וקופות. כדי למנוע מהם לקנן, שמרו על השטחים נקיים וללא כל דבר שעלול למשוך אותם.

אולי אתה חושב ללכוד את היונים המציקות האלה, אבל ללכוד אותן זו לא אופציה מצוינת. ליונים יש אינסטינקט ביות חזק וייתכן שיהיה קשה לתפוס אותם. אם לא הצלחתם לתפוס אותם בזמן, כדאי להתקשר לשירות הדברה כדי להיפטר מהם בצורה בטוחה ואנושית.

שיטה נפוצה נוספת להרחקת יונים כוללת שימוש בקוצים. דוקרנים אלו עשויים לרוב מנירוסטה או פלסטיק ופועלים בכך שהם מונעים יונים לנחות עליהם. הם זמינים גם בצורות ובחומרים שונים, כך שתוכל למצוא את הפתרון המושלם למצב שלך. לעתים קרובות, דוקרנים אלה כמעט בלתי נראים ואין צורך להתקין אותם לצמיתות.

.

.

.

דילוג לתוכן