הדברת טרמיטים

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים ניתן לבצע הדברת טרמיטים בשיטות שונות. חלקם כוללים ניטור המושבה, טיפולי חום וקוטלי טרמיטים. עם זאת, כדי להיפטר לחלוטין מהטרמיטים, יש להזמין חברת הדברה מקצועית. להלן רשימה של כמה מהשיטות הנפוצות ביותר בהן משתמשות חברות הדברה.

מושבת

טרמיטים מושבות טרמיטים משתנות בגודלן ובמבנהן, כאשר חלק מהמשפחות מכילות עשרות אלפי פרטים. בדרך כלל, הרבייה של מין בודד (המלך והמלכה העיקריים) חיים בין 60 ל-70 שנה, ושאר המושבה מורכבת מעובדים לא בוגרים. הטרמיטים הפועלים, הידועים גם כ'מזנים', אחראים לרוב ההרס המתרחש במושבה.

מושבת הטרמיטים מורכבת ממאות אלפי פרטים הקשורים זה לזה באופן הדוק, ובעלי מערכות חברתיות ותקשורת מתוחכמות. כל חבר במושבה ממלא תפקיד מסוים, והשמדת מושבה אחת פירושה מיגור המושבה כולה. למרבה הצער, חיסול מושבה שלמה דורש שיבוש תקשורת אלה, ושימוש בשיטת ההדברה הנכונה של טרמיטים הוא קריטי.

הטרמיטים מאורגנים מאוד ויש להם מערכת קאסטות. קסטות טרמיטים אלו מבוססות על המבנה, התפקוד וההתנהגות שלהן. שלושת הקסטות העיקריות במושבת טרמיטים הן העובד, החייל והרבייה. יש להם שלושה תפקידים ברורים: הטלת ביצים, הגנה על המושבה וגידול הדור הבא.

הבעיה עם טרמיטים היא שהם עלולים לגרום נזק מבני משמעותי לבית שלכם. הם חיים במושבות וניזונים מהתאית שבביתך. מושבות טרמיטים יכולות להיות גדולות עד מיליון חברים. כתוצאה מכך, חשוב לנקוט בצעדים הדרושים להגנה על הבית.

ניטור

טרמיטים ניטור והדברת טרמיטים חשובים להגנה על ביתכם. חברות הדברה מקצועיות משתמשות במספר שיטות להדברת טרמיטים. ניתן להציב עמדות פיתיון מחוץ לביתך ועל עץ נגוע. תחנות אלו יכולות לשמש לאיתור מושבות נוספות ויכולות לסייע בשליטה על פעילות טרמיטים. תחנות ניטור אלו עשויות לרוב מעץ לא מטופל מכיוון שזהו מקור מזון פופולרי לטרמיטים.

הדרך היעילה ביותר לגלות נגיעות טרמיטים היא באמצעות מוניטור טרמיטים שאינו משתמש ברעלים. לאחר גילוי טרמיטים, תוצב תחנת פיתיון קוטל טרמיטים. תחנת פיתיון זו נועדה להרוג את הטרמיטים, אך פועלת לאט. זה גם מונע מטרמיטים אחרים לאכול את העץ. שיטה זו דורשת פחות תחנות פיתיון משיטות אחרות.

שיטה נוספת לניטור טרמיטים היא התקנת תחנות ניטור טרמיטים בעין אדומה. תחנות ניטור אלה צריכות להיות מותקנות במרחק של לפחות 8 עד 10 רגל מקצה הטפטוף של המבנה ורצוי במרחק של 5 רגל. העיניים האדומות צריכות לרדת בכל פעם שהטרמיטים פעילים. אם הם אכן נופלים, יש למרוח את חומר קוטל הטרמיטים Fipro Aerosol דרך אשנב בכיפה העליונה. לאחר התקנת תחנות ניטור טרמיטים בעין אדומה, חשוב להחליף אותן כל 30 יום.

טרמיטים הם מטרד שעלול לפגוע בבתים ובעסקים. ניטור ובקרה נכונים יכולים לעזור לכם להימנע מהתיקונים היקרים הנגרמים על ידי טרמיטים. AllAmerican הדברה יכולה לספק לכם את השירותים הדרושים לניטור ומניעת טרמיטים והנזק שהם גורמים.

טיפולי

חום טיפולי חום הם דרך בטוחה ויעילה להרוג טרמיטים. הם משתמשים בתהליך חימום נטול כימיקלים שמעלה בהדרגה את הטמפרטורה של האזור המטופל וליבת העץ. הם אופציה מצוינת למי שמודאג לגבי בטיחות המשפחה וחיות המחמד שלהם. טיפולי חום הם גם אפשרות מצוינת לבתים ליד מים.

שיטה זו יכולה להיות יעילה הן עבור נכסים למגורים והן עבור נכסים מסחריים. שלא כמו חיטוי, טיפולי חום יכולים לטפל במבנים גדולים מבלי להשפיע על יחידות שכנות. טיפולים אלו מתאימים גם לאנשים עם רגישות כימית או אסטמה. ניתן ליישם אותם גם על שטח קטן מבלי לשבש את הסביבה הסובבת.

לפני ביצוע טיפול בחום, מדביר יבדוק את המבנה ויקבע את הטמפרטורה המדויקת הדרושה להרוג טרמיטים. הם גם יקבעו אם הטיפול בחום בטוח לכל משק הבית. לפני ביצוע הטיפול בחום, על בעלי הבית להסיר כל מוצרי אלקטרוניקה או צמחים שעלולים להיפגע מהחום. הם צריכים גם להסיר חפצי ערך מהבית.

משך הזמן שייקח טיפול החום יהיה תלוי בסוג נגיעת הטרמיטים ובסוג העץ במבנה. אם טרמיטים חיים בעץ עבה יותר, תקופת הטיפול בחום תהיה ארוכה בהרבה. יש לעקוב אחר משך הטיפול בחום כדי לראות אם הוא הורג את כל הטרמיטים.

קוטלי

טרמיטים קוטלי טרמיטים הם חומרי הדברה שניתן ליישם בבתים כדי למנוע מטרמיטים לבנות מושבות. הם זמינים במספר צורות. קוטלי טרמיטים מסוימים מורחים בחלק החיצוני של הבית, בעוד שאחרים מיושמים בתוך הבית. בעוד שהאחרון הוא הצורה הנפוצה ביותר של הדברת טרמיטים, ישנן שיטות אחרות זמינות גם כן.

שיטות אלו כוללות חפירת תעלות, מה שאומר שמפעיל ההדברה יכול ליישם קוטל טרמיטים על הקרקע הסמוכה לאלמנטים של הבסיס. ניתן ליישם שיטה זו בחלק החיצוני של התשתית, דבר שחשוב במיוחד עבור מבני רציף וקורות. יישומים אחרים כוללים את הפנים של קיר היסוד וקווי אינסטלציה. בדרך כלל, יישום קוטל טרמיטים בודד יכול לכסות עד ארבעה מטרים רבועים של בית. עם זאת, כמה מדינות אימצו דרישות טיפול מינימליות עבור בקשה אחת.

שיטות אחרות להדברת טרמיטים כוללות שימוש בקוטלי טרמיטים נוזליים, כגון הנחת יסוד 2. כימיקלים אלו מכילים תרכובות נאוניקוטינואידים, שמקורן בצמחי ניקוטין וטבק. תרכובות אלו מקצפות בכמויות קטנות ודוחות טרמיטים. קוטלי טרמיטים נוזליים מיושמים בדרך כלל באמצעות דלי של שני ליטר. מומלץ ליישם ליטר אחד לכל 10 רגל מרובע של חומר מילוי.

שיטה נוספת שיעילה להדברת טרמיטים היא שימוש בפיתיונות. פיתיונות משמשים לעתים קרובות בשילוב עם קוטל חרקים. פיתיונות ובוראטים הם גם שיטות נפוצות. לטיפולים אלו השפעות שונות על טרמיטים, אך לכולם מטרה זההלהרוג טרמיטים. קוטל הטרמיטים המשמש בשיטות אלו בטוח לבני אדם ולסביבה, וקוטלי הטרמיטים יעילים מאוד.

טיפולים

נקודתיים טיפולים נקודתיים להדברת טרמיטים הם דרך מצוינת להיפטר מטרמיטים ללא חיטוי. חיטוי כולל חיטוי של כל הבית, מה שמצריך הכנה רבה יותר. עם זאת, התוצאות בדרך כלל שוות את המאמץ. חיטוי עושה שימוש בגז כדי להגיע לכל החורים והחריצים בבית ולמנוע מהטרמיטים להסתתר. זוהי הדרך היעילה ביותר להיפטר מהטרמיטים ותבטל את הצורך במספר טיפולים.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של טיפול נקודתי הוא להבטיח שקוטל הטרמיטים יגיע למושבת הטרמיטים. עם זאת, זה יכול להיות קשה, מכיוון שקוטלי הטרמיטים צריכים לעבור עמוק לתוך היער כדי להגיע למושבת הטרמיטים. במקרים מסוימים, ייתכן שהטיפול לא יהיה יעיל מאחר והטרמיטים עלולים להתפשט לחלקים אחרים של המבנה. לפיכך, הכרחי להיעזר באיש מקצוע כדי להבטיח הדברת טרמיטים.

ישנם מספר סוגים שונים של טיפולי טרמיטים, כולל טיפולי עץ יבש. טיפולים אלו הם אידיאליים עבור נגיעות קטנות יותר שבהן אין לטרמיטים בעיה נרחבת. טיפולים אלה כוללים בדרך כלל מריחת קוטל חרקים ישירות על העץ, על קיני הקרטון או על צינורות המחסה. Termidor Dry הוא קוטל חרקים מוגן בפטנט היעיל גם נגד עצים יבשים וגם נגד טרמיטים תת קרקעיים. הנוסחה המוגנת בפטנט מעבירה את החומר הפעיל שלה דרך העץ דרך "אפקט ההעברה" להרוג טרמיטים. המוליך טרמידור Dry מקל על יישום התמיסה על אזור מטרה.

טיפולים נקודתיים להדברת טרמיטים הם זולים יותר מאשר חיטוי ואינם דורשים ממך לפנות את המבנה שלך. עם זאת, הם אינם יעילים כמו חיטוי ומתאימים רק לאזורים שבהם פעילות טרמיטים ממוקמת. אף על פי כן, יעילותו של טיפול נקודתי תלויה באיזו מידה ניתן לאתר את פעילות הטרמיטים, דבר שעלול להיות מאתגר באזורים שאינם נגישים.

קוטלי חרקים

מערכתיים קוטלי חרקים מערכתיים נועדו להרוג חרקים כשהם ניזונים מצמחים. קוטלי חרקים אלו יכולים להיות מיושמים על האדמה ולספוג אותם בשורשים ובעלים, תוך הגנה על הצמחים מבפנים החוצה. הם יעילים בטיפול בעצים גבוהים, וניתן ליישם אותם בשבריר מהעלות של שירותי הדברה מקצועיים.

קוטלי חרקים אלו יעילים בהריגת סוגים רבים של חרקים ביישום אחד. ניתן לערבב אותם עם קוטלי פטריות ודשנים כדי לשלוט במגוון רחב של מזיקים צמחיים בחוץ. הם בחירה טובה עבור יישומים מסחריים ומגורים ובטוחים לשימוש סביב צמחים.

קוטלי חרקים סיסטמיים יכולים להיות יעילים בהדברת קמחי הדרים, הניזונים מצמחי הדר. עם זאת, לקמח הדרים יש הרגלי האכלה שונים מאשר לכנימות או זבובים לבנים, וזה יכול להשפיע על רגישותם לקוטלי חרקים מערכתיים. כמו כן, חיידקי הדרים עשויים לשרוד את הפעילות השיורית של קוטלי חרקים מערכתיים.

חיסרון נוסף בשימוש בקוטלי חרקים מערכתיים הוא שהם נוטים לדלוף מהאדמה. המשמעות היא שהם עלולים להגיע לנחלים ודרכי מים סמוכים. בנוסף, קוטלי חרקים מערכתיים עלולים לזהם גם חרקים מועילים כמו דבורים. חרקים אלה יכולים להזיק אם הם אוכלים את החומרים הצמחיים המטופלים.

קוטלי חרקים מערכתיים יעילים מאוד בהריגת טרמיטים. תרכובות אלו יעילות מאוד בהריגת טרמיטים ומזיקי חרקים אחרים. יש להם רעילות נמוכה עד בינונית לבני אדם.

.

.

.

דילוג לתוכן