חומרים דוחי יונים

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

חומרים דוחי יונים

דוחי יונים זמינים בתרסיסים נוזליים ומשחות שגורמים ליונים לאי נוחות ועוברות למקומות אחרים, נעימים יותר. ניתן ליישם אותם על כל המשטחים שיונים עשויות להשתמש בהם כאזורי לינה. ציפורים ייאלצו לעוף מרחק קצר אל משטח לא מטופל, שם יוכלו לשכב בבטחה.

דוחים כימיים לא רעילים

שיטה אחת להדברת יונים ללא שימוש בכימיקלים רעילים היא שימוש בחומר דוחה כימי לא רעיל. דוחים אלו יעילים בהרחקת מגוון רחב של ציפורים, אך יש להשתמש בהם בהתאם להוראות התווית. במקרה של Bird Stop, הג'ל הדוחה מכיל פוליאיזובוטילן ושמנים טבעיים כמו קינמון ונענע. ציפורים תופסות את הג'ל הזה כלהבה ועלולות להימשך אליה. המפיץ טוען שהג'ל הדוחה הכימי הזה פועל נגד רוב מיני הציפורים הנפוצים. עם זאת, זה לא יעיל נגד אווזים.

ג'לים דוחים אלו מורחים על מדפים החל מגובה 0.8 מ'. היונים שהשתמשו בחומר הדוחה לא מרחו את הג'ל הדוחה על הנוצות. מבני המוטיבציה הנמוכים לא היו מתמודדים בצורה עזה כמו שאר אזורי הלופט. זה צמצם את הסיכון של הדבקת הנוצות.

שיטה יעילה נוספת להרחקת יונים היא שימוש בפתיונות רעילים. ציפורים זקוקות למקור מזון ויש לתת להן הזדמנות להאכיל. אחרת, הם יעברו לאזור אחר. עם זאת, לאחר שהיונים אומנו להאכיל במקומות מסוימים, ניתן ליישם פיתיון רעיל.

חומר דוחה זה עשוי להיות לא הפתרון הטוב ביותר עבור שטחים גדולים מכיוון שאזורים מסוימים עשויים להיות מזוהמים מדי עם הכימיקל. עם זאת, הוא יעיל בלחץ נמוך עד בינוני ואינו גורם לצמצום אוכלוסיית היונים. באופן אידיאלי, עליך להשתמש באמצעי מניעה להדברת יונים.

דוחים מכניים קבועים

יונים עלולות להוות מטרד, והן עלולות לגרום נזק משמעותי למבנים, גגות ושבילים. הם יכולים גם לשאת חיידקים ופטריות, שעלולים לגרום למחלות מזיקות. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שהגללים של יונים הם גם מקור לזיהום. למרבה המזל, ישנם תכשירים דוחים שיעזרו להיפטר מיונים באקרון ובאזורים אחרים.

דוחים כימיים הם יעילים, אבל הם גם יכולים להיות יקרים מאוד. יש להשתמש בטיפולים אלו רק בעונות שבהן יש סיכוי גבוה להתרחש נזק. לדוגמה, אשוח דאגלס, או עצי אורן בגובה רב, נאכלים לעתים קרובות בעונות החורף והאביב. הסיבה לכך היא שעצים אלו מכילים ערך תזונתי גבוה. במחקר שנערך על ידי אובריאן, חוקרים מצאו שסוול בשם Aplodontia tufa היה סלקטיבי במיוחד בעצים מחטניים בעונות מסוימות.

כדי להרחיק יונים מבתים וממקומות אחרים, אתה יכול להשתמש בדמות פלסטיק או חפצים אחרים שנועדו להפחיד ציפורים. פריטים אלה זמינים בדרך כלל באמזון בסביבות עשרים דולר, ומהווים פתרון יעיל לבעיית היונה שלך. עם זאת, הקפידו לבדוק את פרטי היצרן על המוצר לפני השימוש בו להרתעת יונים. כמו כן, מומלץ לשתף את המוצרים הללו עם שכנים שחווים את אותן בעיות.

חומר דוחה יעיל נוסף ליונים הוא שמן Chenopodium. שמן צמחי זה זמין מסחרית כחומר חיטוי. אם מיישמים אותו נכון, הוא דוחה יונים מנחיתה על אזורים מטופלים.

Cryptococcus neoformans בצואת יונים

זיהומים של Cryptococcus neoforman הם חמורים ועלולים לסכן חיים, במיוחד אצל אנשים עם דכאות חיסונית. בניגריה, שבה נפוצה זיהום HIV/איידס, הפתוגן הזה הוא הגורם העיקרי למחלות אנושיות. לרוע המזל, המידע על Cryptococcus neoformals בדגימות קליניות אנושיות מוגבל מאוד. עם זאת, הצלחנו לבודד את הפטרייה הזו מצאת יונים ולזהות את תפקידה במחלות אנושיות.

מיני קריפטוקוקוס הם קבוצה של שמרים סביבתיים המופצים באופן נרחב בטבע. שמרים אלו נפוצים בלשלשת יונים ונמצאים גם בעצים החיים וגם בעצים המתים. הם מאופיינים בחוטים הארוכים דמויי השמרים שצומחים מבני זוג ממין השני ומייצרים בסידיוספורות זעירות. ישנם כמה מינים שונים של Cryptococcus בטבע, כולל Cryptococcus neoformants.

מספר מדינות דיווחו על נוכחות של Cryptococcus neoforman בלשלשת יונים. עם זאת, מין זה לא נמצא בלוב. כתוצאה מכך, מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את התפוצה של Cryptococcus neoformans בלשלשת יונים לוב. הוא גם בחן את מגוון המינים, מאפייני ההזדווגות ותנאי הסביבה.

Cryptocococcus neoformans גורם לCryptococcosis, זיהום פטרייתי שעלול לסכן חיים. הוא מופץ באמצעות פירות לא שטופים, צואת יונים ומגע עם אנשים נגועים. זיהום מסוכן במיוחד לאנשים עם חסינות מופחתת או לאלה עם מערכת חיסון נפגעת.

Clazuril

Clazuril, תרופה נוגדת קוצידיות, היא טיפול חדש ליונים דוארות. זה ניתן כמנה פומית יחידה בכמוסות ג'לטין. במחקר שנערך לאחרונה, קלזוריל ניתן ל-121 יונים דוארות במינונים טיפוליים של עשרה, חמישה ושני מיליגרם לכל יונה. הטיפול נסבל היטב על ידי היונים, ללא דיווחים על תופעות לוואי.

יונים ריגול שימשו זה מכבר להעברת מסרים. קציני CIA השתמשו בהם למטרה זו במהלך המלחמה הקרה. בתקופה זו שימשו יונים גם לאיסוף מודיעין. במהלך מלחמת העולם הראשונה, MI14(ד) הפעיל שירות יונים סודי לפיו הם הפילו יונים בצניחה מעל אירופה הכבושה. היונים חזרו עם מסרים ומודיעין על האויב. אלה כללו את מיקומי שיגור רקטות V1 ותחנות מכ"ם גרמניות.

יונים הן מזיק קשה ומורכב להדברה. הם מסוגלים להתרבות בקצב מהיר, מה שמקשה על הסרה בשיטות מסורתיות. למעשה, טכניקות הדברה רבות לא הצליחו לחסל אותן לחלוטין. למרבה המזל, יש פתרון לבעיה זו. תוכנית הדברת יונים ביולוגית יכולה להרוג ולדכא את האוכלוסייה על ידי מניעת איכלוס מחדש של יונים. ניתן להשתמש בתוכנית OvoControl במתקנים תעשייתיים גדולים ויכולה לגרום לירידה של 50% באוכלוסיית היונים בכל שנה. אוכלוסיית היונים תרד בסופו של דבר לחמישה עד עשרה אחוזים מרמתה המקורית.

מכשירי

רעש להפחתת יונים או הרתעת יונים יכולים להיות דרך מצוינת לשמור על שליטה על אוכלוסיית יונים. מכשירים אלו משמיעים רעש גבוה שיונים לא יכולות לשמוע. מכשירים אלה מצוינים למרפסות, אך הם אינם אידיאליים לשימוש על גגות.

צליל של יונה יכול להיות מטריד. במהלך מעוף, יונים מצויצות מפיקות תווים גבוהים ונמוכים לסירוגין. הצליל הגבוה הוא המפתח להבהיל את היונים, בעוד התו הנמוך עלול לגרום לציפורים להסתכל מסביב ולברוח. גם קול כנפיה של יונה משתנה עם מהירותה.

שימוש במשרוקית יונים כדי להפחיד ציפורים היא שיטה יעילה נוספת. ערכות אלה נמכרות בדרך כלל עם צללית נץ בחזית. הרעש עדיין לא חזק, אבל הוא עושה את העבודה. שיטות אחרות כוללות שימוש בחפצים מחזירי אור כגון בלוני נייר כסף וסרט. האובייקטים הרפלקטיביים יוצרים אפקט פריזמה ומפריעים לראיית היונים. יש אנשים שמשתמשים גם בתקליטורים ישנים כדי להרתיע יונים.

אתרי פיתיון

כדי למשוך יונים לנכס שלך, פיתיון אותם במקומות המתאימים. אם אתה משתמש בפיתיון רעיל, חשוב לאמן אותם להאכיל באותם מקומות. אם הציפורים לא רגילות לאתרי הפיתיון, הן יעברו למקום אחר. לאחר שהם מאומנים להאכיל במקום, אתה יכול למרוח את הפיתיון הרעיל.

כדי להשתמש ביעילות בפיתיונות, תצטרך לעקוב אחריהם מדי יום. אתה חייב לדעת היכן הציפורים ניזונות, שוכבות ושוקעות. מספר אתרי הפיתיון הנדרש תלוי במספר הציפורים באזור ובגודל השטח המטופל. האתרים צריכים להיות בקרבת מקום ההאכלה הרגיל וחייבים להיות מוגנים היטב מפני הפרעות.

אתה יכול גם להשתמש בפירוטכניקה כדי להפחיד יונים. עם זאת, מכשירים אלה מטרידים את בני האדם, ואינם יעילים לאוכלוסיית יונים מיון. בנוסף, הפירוטכניקה נותנת השפעה זמנית בלבד. כמו כן, מכשירים אלו אינם יכולים להיות בשימוש על ידי בני אדם והם יכולים לשמש רק עובדי USDAAPHISADC או אנשים תחת השגחה ישירה.

יונים עלולות להוות מטרד בבתים ובעסקים. יכולות הביות שלהם מקשות על הסרתן. למרבה המזל, ישנן שיטות יעילות רבות להרתיע וללכוד אותם.

.

.

.

דילוג לתוכן