לוכד יונים

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

לוכד יונים

שימוש בלכד יונים הוא דרך יעילה ללכידת יונים וציפורים אחרות, אך עליך להיזהר איתה. יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון, כולל אמצעי בטיחות, שימוש בחומרים רעילים לעופות ומגוון של טכניקות הומניות.

אמצעי זהירות שיש לנקוט

באמצעות לוכד יונים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק יונים מהבית. עם זאת, ישנם מספר אמצעי בטיחות שיש לנקוט בעת השימוש במכשיר זה.

בראש ובראשונה, אל תנסה לירות בציפור שלך עם רובה אוויר. זה לא חוקי באזורים עירוניים. כמו כן, הקפד לעקוב אחר ההוראות בקפידה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לעטוף את הידיים סביב הציפור. זה ימנע כל פציעות אפשריות לעצמך. כמו כן, אולי כדאי ללבוש אפוד מגן.

ניתן לשלב את לוכד היונים בשיטות אחרות שאינן קטלניות. לדוגמה, אתה יכול להשתמש ברצועות זעזועים כדי ללמד את הציפור לא לשכב בביתך. קוצים קטנים ודקים אלה נותנים לציפור זמזום קטן כשהיא נוחתת עליהם. הדרך הטובה ביותר למקם אותם היא ליד המקום שבו צפויות הציפורים לנחות.

אחת הדרכים הטובות ביותר להרתיע יונים היא לאטום את נקודות הכניסה שלהן. זה יכול להיעשות באמצעות אטם סיליקון או בד חומרה. רעיון טוב נוסף הוא להסיר כלי הגשה. יונים נוטות להאכיל משאריות מזון. זה אולי נראה כמו רעיון טיפשי, אבל זו הדרך הקלה ביותר למנוע מהם לגרום נזק.

כמו כן, הקפידו להשתמש בלכד יונים באיכות טובה. זה ירחיק את היונים מהבית שלך ויגן עליך מפני המחלות שהן יכולות לשאת.

טריק שימושי נוסף הוא להשתמש בדיסקים מחזירי אור. אלה יכולים לעזור לך לזהות את הציפור שלך כשהיא עפה על פניה. אתה יכול גם להשתמש בסרט מחזיר אור כדי לעזור לך לפקוח מקרוב על הציפור שלך. מומלץ גם לנסות להשתמש בלכד יונים שיש לו דלת טבעת.

דרכים אנושיות ללכידת יונים

שימוש בדרכים אנושיות ללכידת יונים צריכה להיות הבחירה הראשונה שלך כאשר אתה שוקל כיצד להיפטר מהרכוש שלך מיונים. שימוש ברעלים ובטכניקות אחרות של הרג ציפורים אינו רק בלתי אנושי, אלא גם מהווה סיכונים בריאותיים חמורים לחיות מחמד וחיות בר שאינן מאיימות.

שימוש במלכודת יונים היא דרך יעילה להיפטר מיונים. מלכודת קלאסית היא כלוב גדול עם כניסה חד כיוונית. המלכודת נועדה לתפוס מספר יונים.

אפשרות נוספת היא שימוש ברשת תותח. חלקי הרשת הגדולים הללו מחוברים למטענים. המפעיל מניח את הרשת מעל היונים ומפעיל את מטען הנפץ במטען חשמלי. שיטה זו יכולה ללכוד עד 500 ציפורים בכל פעם.

אתה יכול גם לעשות מלכודת קופסת נייר פשוטה. תזדקק לקופסה, חוט ארוך ומקום מסתור טוב. הנח את הקופסה באזור ידידותי ליונים, כמו ליד מאכיל ציפורים. המלכודת פועלת על ידי משיכת היונים לתיבה. לאחר מכן הם נופלים למטה בתנועה מהירה אחת.

אתה יכול גם לנסות להשתמש בעפיפונים מטעים. לעפיפונים האלה מחוברים סטרימרים כדי להערים על היונים לחשוב שהם נצפים על ידי טורף. קל להתעלם מעפיפי הפתאות, אבל הם דרך יעילה מאוד לתפוס יונים.

יש גם הרבה דוחי ציפורים כימיים וטבעיים שאינם מסוכנים לציפורים. אבל תצטרך לעשות קצת מחקר כדי להבין מה מתאים לך.

אם אתה מחפש דרך הומאנית לתפוס יונים, אולי תרצה לנסות להשתמש בתא גזים של פחמן דו חמצני (CO2). מלכודות אלה משתמשות בגלילי CO זמינים מסחרית ויש להשתמש בהם בחוץ.

אתה יכול גם לנסות להשתמש בשפיץ ציפורים. קוצים אלה גדולים ודקים. הדוקרנים נועדו להפוך משטח לא נעים לנחיתה עליו. ניתן להציב אותם על קירות, תקרות ורצפות היכן שיונים צפויות לנחות. אתה יכול גם לנסות להשתמש בסרט מחזיר אור כדי לשלוט ביונים.

נבלות נפוצות

בין הנבלות הנפוצות של לוכד יונים הם זאב ערבות, זאבים, זמזמים ועורבים. אוכלי נבלות אלה פעילים באתרים הראשונים שבהם מתגלים פגרים, והם מיני היונקים הראשונים שגילו פגרים.

במחקר בדרום מערב מונטנה, נעשה שימוש במלכודות מצלמה כדי לתעד התנהגות של אוכלי נבלות בגופות. תמונות אלו הראו אוכלי נבלות טיפוסיים שניזונים מפגרי אווז, אך גם נמייה צהובה, קטבי פסים ושועל עטלפי.

כדי לקבוע את מספר מיני נבלות שהיו נוכחים בכל אתר פגר, נעשה שימוש במודל ליניארי כללי. המודל השתמש בגודל הפגר כמנבא. נמצא שככל שהפגר גדול יותר, כך פקדו אותו יותר מינים. המודל המדורג שני כלל גובה כמנבא.

מודל שלישי כלל את גודל הפגר ואת המינים המבקרים כמנבאים. נמצא שאוכלי נבלות זיהו פגרים מהר יותר בקיץ ובאתרים שהיו רחוקים יותר מכבישים ראשיים.

המינים שהתגלו באתרים גדולים יותר כללו את עורב הכף, איביס חדה, קטב פסים ונמייה צהובה. הנמייה הדקה כירסמה את פגר החזיר וגם יצרה מספר חורים גדולים בעור.

מספר הנבלות שהיו בכל אתר פגר נע בין שניים לתשעה מינים. הנמייה הדקה הייתה המין הנפוץ ביותר. זה היה גם המין שכרסם לרוב פגרי חזירים.

מודל ליניארי כללי שכלל את גודל הפגר, מינים מבקרים וגובה כמנבאים הראה גם יותר מינים של אוכלי נבלות באתרים בעלי גובה גבוה יותר. בנוסף, נבלות זיהו פגרים מהר יותר באביב.

המלכודות היעילות ביותר ששימשו במחקר זה היו נצים דוגמת המחוברים לעפיפונים באמצעות סטרימרים. הם רימו יונים לחשוב שטורף נמצא בקרבת מקום.

אביטרול

שימוש באבטרול הוא אחת השיטות היעילות ביותר להדברת יונים. חומר רעיל זה גורם ליונים להפגין התנהגות מעיקה, כגון בכי, מעוף מפוחדת ותנועה לא סדירה.

אביטרול הוא חומר הדברה המכיל 4-aminopyridine. חומר רעיל זה פועל על ידי השפעה על מערכת העצבים המרכזית והמוטורית של יונים. הוא רעיל מאוד וקטלני ליונים.

אביטרול זמין כפיתיון או כרכז. זה יכול לשמש כדי לשלוט ביונים במקומות שבהם התמותה מקובלת. יש ליישם אותו על ידי מפעיל מזיקים מורשה.

היצרן של אביטרול ממליץ על מינון נמוך. המינון המומלץ אינו קטלני אך הוא עלול לגרום להתנהגות מעיקה.

אביטרול רעיל לכל מיני בעלי החוליות. זה יעיל להדברת יונים לאורך כל השנה. החומר הרעיל נספג דרך רגלי היונים. כתוצאה מכך, הם מתים באזור הלינה. החומר הרעיל עובר חילוף חומרים תוך שעתיים וחצי.

אביטרול מאושר לשימוש בכל המדינות. זה גם מוסדר על ידי הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית. הסוכנות מקבלת הערות ציבוריות על אביטרול עד 17 במאי

. אביטרול הוא חומר הדברה המשמש להדברת יונים. הוא רעיל לציפורים וגורם לעוויתות. הוא משווק על ידי Avitrol Corporation. אביטרול משמש גם כחומר פיזור להקות. זה גורם לציפורים להפחיד ציפורים אחרות.

יש להשתמש באביטרול באזורים שבהם התמותה מקובלת ליונים. יש למרוח את החומר הרעיל לאחר הסרת הפיתיון. חשוב לשמור על אספקה ​​קבועה של prebait מקובל. כמו כן, חשוב לעקוב אחר ציפורים שאינן מטרה באתר.

מומלץ להשתמש ב-Avitrol תחת פיקוח של עובד USDA-APHIS-ADC. DRC-1339 הוא רעל שפועל לאט. הוא אינו קטלני לטורפים, אך עורבים, זרזירים וציפורי שחורות אדומות כנפיים רגישים מאוד.

לגרום ליונים לסמוך עליך

לגרום ליונים לסמוך עליך בתור לוכד יונים יכול להיות אתגר. אם אינך מכיר את הציפורים וכיצד לתפוס אותן, אתה עלול בסופו של דבר לגרום להרבה יותר נזק מתועלת. אם מעולם לא תפסתם יונה לפני כן, תוכלו להתחיל בהנחת טבעת מזון על הקרקע.

יונים הן יצורים חכמים. הם יודעים איך להגיע לביתם ויודעים איזה אוכל לאכול. אם תניח אוכל בכלוב, הם יתחילו להגיע אליו. אתה יכול גם לנסות להאכיל אותם בתירס או אגוזים עם פיתיון.

הדרך הטובה ביותר לתפוס יונה היא לשים אותה בכלוב עם חוט חזק. אם אתה מצליח, אתה אמור להיות מסוגל להסיר את הציפור מהכלוב בתנועה מהירה אחת. החוט יכאב הרבה פחות מאשר אם תנסו להרים אותו ביד.

אם אתה לא אוהב להכניס את היד שלך לכלוב, אתה יכול לנסות שמיכה מעל הקופסה. זה כנראה ירגיע את הציפור.

המכשיר הטוב ביותר ללכידת יונים הוא כנראה ארגז כלב חוט שחור. אתה יכול למצוא אותם בחנויות לחיות מחמד. אתה יכול גם לנסות מלכודת של Wile E. Coyote, מלכודת סל כביסה או מלכודת קופסה הפוכה.

זה לא נדיר שיונים מקננות בקורות או במדפים גבוהים. אלה עלולים להיות קשים לניקוי ועלולים להיות מסוכנים. כדאי גם להיות מודעים לעובדה שיונים הן נושאות מחלות. הם גם רגישים יותר לברק, חתולים וכלבים.

זה גם לא נדיר שיונה נופלת מהשמיים, אז היזהר בעת שימוש בשיטה זו.

דילוג לתוכן