כיצד להיפטר מעכברים

אין לנו אחריות על שימוש במידע במאמר זה. שימוש בשירותינו לעומת זאת מגיעה עם אחריות.

אם אתה מבחין בשריטות או רעשים בקירות, ייתכן שעכברים חיים בביתך. הם יכולים גם להשאיר ריחות. רוב חיות הבר יכולות להשאיר מאחוריהן ריחות, ועכברים אינם יוצאי דופן. ייתכן שתבחין גם בצואה שאורכה פחות מחצי סנטימטר ובנייר קרוע.

עלויות הרחקת עכברים

עלות הרחקת עכברים תלויה באזור וסוג ההידבקות בעכברים. מדבירים מקצועיים יגבו בין 300 ל-450 דולר. אם העכברים הכינו קנים בתוך קירות, העלות תגדל. ייתכן שאנשי מקצוע יצטרכו גם לבצע תיקונים באזור הפגוע. לאחר הסרת העכברים, עליהם לאטום את כל הכניסות כדי למנוע הידבקות חוזרת.

עכברים נוטים לקנן במקומות צרים, מה שמקשה על המדביר להגיע אליהם. אם העכברים הקימו קנים בחלל הזחילה, על בעלי הבית לוודא שהוא נגיש. בנוסף, על בעלי בתים לפתוח ארונות וארונות אחסון שבהם קיימים סימני פעילות. בנוסף, עליהם לשמור על הבית נקי ויבש לפחות כמה שבועות לפני הזמנת טכנאי.

מדבירים מקצועיים משתמשים בשתי שיטות עיקריות להיפטר מעכברים. הם משתמשים ברעלים או במלכודות. מלכודות חיות הן האופציה ההומנית ביותר, אך התהליך עשוי להיות יקר מכיוון שצריך להעביר עכברים מחוץ לעיר. מלכודת עכברים חיה תעלה כ-250-300 דולר. חיטוי היא אפשרות יעילה יותר אך יכולה לעלות בין 400 ל-1,500 דולר. עלות הרחקת העכברים תהיה תלויה ברמת ההדבקה.

עלות הרחקת עכברים תהיה תלויה בגודל הנגיעות ובכמות העבודה הנדרשת. ככל שהזיהום גדול יותר, כך העלות גבוהה יותר. מלבד לכידת עכברים, ההדברה תהיה כרוכה גם בניקוי עמוק של האזור. יש אנשים שאפילו צריכים לתקן קירות פגומים, מה שיעלה את המחיר הכולל.

הדברה מקצועית של עכברים יכולה לנוע בין 300 ל-600 דולר. זה אולי נראה קצת גבוה, אבל זה שווה את ההוצאה כדי להגן על הבית שלך מפני נזק נוסף.

זיהוי נקודות כניסה לעכברים

אם אתם מנסים להיפטר מעכברים, הצעד הראשון הוא זיהוי נקודות הכניסה שלהם. בדרך כלל, עכברים נמשכים ללחות ולחושך של צינורות ביוב. אתה יכול לחפש חורים סביב הצנרת כדי לעזור לך לזהות את נקודת הכניסה של העכברים. נקודת כניסה נפוצה נוספת לעכברים היא מזגן. אפילו החורים הקטנים ביותר יכולים לאפשר לעכברים להיכנס לביתך. כדאי גם לבדוק מתחת לדלתות ומסביב לחלונות אם יש סדקים או חורים.

אם תמצא נקודת כניסה לעכבר, אתה עשוי להבחין בסימנים מעידים כמו ערימות של גללים וסימני שומן. כמו כן, ייתכן שתבחין בחתיכות מזון או פסולת. אם אתה רואה אחד מאלה, עליך לפנות לשירות מקצועי לבקרת עכברים. אתה יכול גם לחפש סימני לעיסה סביב נקודת הכניסה.

בנוסף לחורים, אתה יכול גם לחפש עקבות. עכברים משתמשים בהם כדי לגשת למזון שלהם. אתה צריך לאטום חורים גדולים מ-1/4 אינץ'. לעתים קרובות, אתה יכול גם למצוא נקודות כניסה באמצעות בדק בית מלא. אחד האזורים הנפוצים ביותר שבהם משתמשים עכברים לכניסה הם רווחים שבהם הציפוי פוגש את הבסיס.

בסתיו, סביר להניח שעכברים יחפשו מקומות חמים יותר לבלות בהם את החורף. בבית הטיפוסי יש אינספור חורים ופערים זעירים. זיהוי הנקודות הללו יעזור לכם לאטום את ביתכם ולהבטיח שהעכברים לא יחזרו. כדאי גם לבדוק לוחות בסיס, מגירות וקופסאות מאוחסנות עבור חומר קן.

מלכודות חיות

עכברים יכולים להוות מטרד לבית שלך. אחת הדרכים להיפטר מעכברים היא להשתמש במלכודות חיות. מלכודות אלו מגיעות עם הוראות כיצד להשתמש בהן. ברגע שיש לך את המלכודות במקום, אתה צריך לשים קצת פיתיון בתוך הקופסאות כדי שהעכברים ייכנסו פנימה. חשוב לשחרר את העכברים הלכודים בהקדם האפשרי כי הם עלולים לגווע ברעב.

אם עכבר או חולדה נלכדו ושוחררו, חשוב לנטר אותם מדי יום. עכברים נוטים להישאר ליד מקורות המזון והמים שלהם. אם אתה תופס עכבר, וודא שאתה משחרר אותו באזור רחוק מהבית שלך. בדוק את החוקים המקומיים על שחרור בעלי חיים שנתפסו, ופעל לפיהם.

דרך נוספת ללכוד עכברים היא לפתות אותם בחמאת בוטנים שמנמנה. הנח את המלכודת על קיר, כך שהקצה הפתיון קרוב אליו. עכברים אוהבים לרוץ ליד קירות וחפצים אחרים, ולכן הצבת המלכודות בקרבת אזורים אלו תעזור לתפוס את העכברים.

עכברים הם חמודים ומתלטפים, אבל הם יכולים להיות מסוכנים בבית. עכברים נושאים חיידקים ואוספים כל מיני דברים גסים בביוב, כך שאתה לא יכול פשוט לתת להם לשוטט בחופשיות בתוך הבית שלך. מלכודות אנושיות הן אופציה טובה יותר מכיוון שהן אינן מצריכות שימוש ברעל. עם זאת, הם כרוכים בטיפול בעכברים ובסיכון שהם יחזרו.

מלכודת עכברים לתפוס חי היא אפשרות מצוינת עבור בתים עם ילדים. מכיוון שהם אינם משתמשים ברעלים או בכימיקלים, הם בטוחים לשימוש לילדים. העכברים ילכדו בתיבת המלכודות עד לשחרורם. גם מלכודות עכברים לתפוס חי קלות לשימוש.

פיתיונות

רעילים פיתיונות רעילים משמשים לעתים קרובות כדי להיפטר מעכברים וחולדות. הם קטלניים מאוד למכרסמים וגורמים לפגיעה קשה במעיים שלהם. הם גם מסוכנים לבעלי חיים אחרים, כולל ילדים וחיות מחמד. הRSPCA ממליץ על דרכים אנושיות להיפטר מעכברים וחולדות.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מעכברים היא להשתמש במלכודות. חלק מהמלכודות היעילות ביותר כוללות מלכודות עכברים מסוג Authenzo, בעלות דלת שחרור וחורים קטנים לנשימה של העכברים. מלכודת Authenzo היא אופציה מצוינת מכיוון שהיא אינה מכילה פיתיונות רעילים וניתנת לשימוש חוזר.

פיתיונות רעילים הם שיטה נפוצה להיפטר מעכברים, אך יש להקפיד על השימוש בהם. רעל יכול להיות מסוכן עבור חיות המחמד שלך, מכיוון שהוא יכול לזהם את האוכל שלהם, והוא עלול לגרום לריח רקב בבית שלך. יש להשתמש ברעל על ידי טכנאי הדברה שיכולים לטפל כראוי ברעל ולמזער כל סיכון לאנשים.

פיתיונות רעילים יכולים להיות רעילים לאנשים, ואינם מתאימים לשימוש סביב אזורי מגורים. רעל יכול גם להרוג בעלי חיים שניזונים מהעכברים המתים. לכן, תמיד כדאי להתייעץ עם מומחה הדברה לפני השימוש ברעל כדי להיפטר מעכברים. חשוב גם לעקוב אחר ההוראות על התווית בעת שימוש ברעל.

פיתיונות רעילים יכולים להרוג את העכברים רק בטווח הקצר. זה לא יפתור את הבעיה בטווח הארוך והעכברים ימשיכו להיכנס לבית כדי לקבל מזון ומחסה.

שיטות אחרות

אם עכברים מהווים מטרד בבית שלך, אתה יכול לנסות למנוע את הגישה שלהם לבית שלך על ידי נקיטת אמצעים כדי להרחיק את הקינים שלהם מהעין. לשם כך, תוכלו לאחסן עצי הסקה במרחק של כ-20 מטרים מהבית שלכם, ולהרחיק את הגינון שלכם מהיסוד והחיפוי של הבית. בנוסף, ניתן להשתמש באמצעי מרתיע טבעי כגון חומץ תפוחים במקום כימיקלים כדי להרחיק עכברים. מריחת תערובת זו על החלק החיצוני והפנימי של הבית שלך פעם בחודש אמורה להרחיק את העכברים.

אם עכברים כבר נכנסו לביתך, אתה יכול לנסות להשתמש בשמנים אתריים כדי להדוף אותם. עם זאת, כדאי להשתמש בשמנים האתריים הללו בשילוב עם שיטות אחרות כמו מלכודות עכברים כדי לקבל את התוצאות היעילות ביותר. חשוב גם לציין ששמנים אתריים עלולים לגרום נזק לחיות המחמד שלכם, לכן הקפידו להתייעץ עם הווטרינר שלכם לפני מריחת שמנים אתריים כלשהם.

דרך נוספת לדעת אם עכברים פלשו לביתך היא לבדוק את הגללים שלהם. הם נוטים להשאיר מאחוריהם עדויות לנוכחותם בצורה של כדורים קטנים ומאורכים. בדוק אם יש צולים אלו בפינות החדרים ומתחת לכיור. כמו כן, חפשו קנים העשויים מחומר רך ומגורר. אתה יכול גם לזהות נוכחות של עכברים על ידי האזנה לצלילים שלהם וצפייה בהתנהגותם.

שיטה נוספת להיפטר מעכברים היא הצבת תחנות פיתיון בבית. תחנות פיתיון אלה מכילות קוטל מכרסמים בתוך אריזות אטומות. חשוב לזכור כי קוטלי מכרסמים אלה רעילים לאנשים וחיות מחמד, לכן כדאי להימנע משימוש בהם בבית אלא אם כן אתה בטוח שאתה יכול להתמודד עם הכימיקלים כראוי. דרך נוספת להימנע מעכברים בבית שלך היא לשמור על הדשא והשיח שלך גזום ועל ערימות העצים מחוץ לבית.

.

.

.

תוכן

On Key

תוכן קשור

הרחקת יונים ממצבות וקברים

יונים הן ציפורים נפוצות ברחבי העולם, והן יכולות להוות מטרד במקומות מסוימים, כגון על מצבות וקברים. יונים נוהגות להקים את קיניהן על מצבות וקברים, מה

דילוג לתוכן