הרחקת יונים בקרית שמונה ע"י רשת או דוקרנים

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

הרחקת יונים בקרית שמונה ע"י רשת או דוקרנים

יונים הן ציפור מטרידה וניתן למצוא אותן במגוון מקומות. הם עשויים לשאת מגוון טפילים, והם עלולים להזיק לבית או לעסק שלך. קשה להסיר ציפורים אלה, והן עלולות לגרום לנזק חמור לרכוש שלך. הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין איש מקצוע שירחיק את היונים בצורה בטוחה.

ציפורים נמשכות למקורות מחסה ומזון. אם אתם מחפשים לחסל יונים, תרצו לבדוק אמצעי הרתעה. ניתן למנוע נחיתת יונים על ידי התקנת רשת או דוקרנים.

רשתות משמשות בדרך כלל למבני קורות פתוחות, מרפסות וחצרות. הם בדרך כלל מוחזקים במקומם על ידי מערכת כבלים. עם זאת, הם אינם יעילים עבור אתרים גדולים יותר. לקבלת פתרונות קבועים יותר, אתה יכול להתקין דוקרנים מפלסטיק או מתכת סביב קצוות הבניין שלך או על מדפים.

יונים הן בעלות תושייה ומסוגלות למצוא דרכים לעקוף גורמי הרתעה. הם אמנם טובים מאוד בלנוח, אבל בסופו של דבר הם יוותרו ויעזבו. על ידי שימוש במחסום, אתה יכול להפחית את הפרומונים שהשאירו הציפורים.

דוקרנים הם גם יעילים ומהווים פתרון חסכוני. מכשירים אלו ממוקמים סביב בניין או מבנה אחר וניתן להתקין אותם בזווית של 45 מעלות. זה מונע מיונים לנחות ולנוח.

שיטות אחרות להרחקת יונים כוללות הסרת מאכילי ציפורים ואבטחת מקורות מזון. בנוסף לעזרה בבעיה, אבטחת אזורים אלו יכולה לסייע במניעת מזיקים אחרים מלכבוש את השטח.

.

.

דילוג לתוכן