הדברת פשפש המיטה

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה הוא שירות שעוזר לכם להיפטר מפשפש המיטה. מזיקים אלו פעילים ביותר בלילה ועלולים לגרום לגירוד ופריחה אם נחשפת אליהם. אתה יכול למצוא אותם על המיטה, ראש המיטה, שידת הלילה, השידה ומקומות אחרים שבהם אתה ישן. הם שטוחים וסגלגלים בצורתם וניזונים מדם טרי.

עלות הדברת פשפש

המיטה יכול להיות תהליך מסובך, וגם עלול לעלות ביוקר. עם זאת, אם מצאתם זיהום בביתכם, עדיף להיעזר במומחה. אנשי מקצוע הדברה אלו יודעים כיצד להיפטר מפשפש המיטה מבלי לגרום נזק גדול לביתכם.

עלות ההדברה משתנה לפי גודל ההדבקה. נגיעות קטנות בשטחים סגורים יעלו פחות משמעותית מאשר נגיעות בתים שלמים. עלות ההדברה האופיינית לחדר בודד יכולה לנוע בין 325$ ל-1,500$, תלוי בהיקף ההדבקה ובשיטת הטיפול.

מומחה להדברת פשפש המיטה יבדוק את ביתכם כדי לזהות את היקף ההדבקה. טיפולים מסוימים מספיקים כדי לחסל את החרקים לחלוטין, אך אחרים עשויים לדרוש מספר טיפולים ברציפות. טיפולים אלו עשויים לכלול ביקורים חודשיים או חצי חודשיים. בהתאם לסוג הטיפול שתבחרו, עלות הדברת פשפש המיטה עשויה להיות יקרה יותר משירות הדברה רגיל.

חברות מסוימות גובות בין 800 ל-1,200 דולר כדי להסיר פשפשים מהבית. חברה כמו אורקין משתמשת בתהליך רבשלבי כדי להרוג פשפשים, כולל תרסיסי חום וסביבה. הם גם משתמשים בערבות על השירותים שלהם ופועלים לחסל את ההדבקה לחלוטין.

אם ההדבקה חמורה מספיק, ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים קבועים. עלות הטיפולים הרבעוניים יכולה לנוע בין 1,800 ל-2,500 דולר, בעוד טיפולים חודשיים וחצי חודשיים יכולים לעלות בין חמישה לשבעת אלפים דולר. בדיקות חזותיות רגילות יעלו גם הן בין 65 ל-200 דולר. בעוד שרוב שירותי ההדברה יספקו בדיקה ויזואלית, בדיקות יסודיות יותר עשויות לדרוש שימוש בכלבים מאומנים כדי לרחרח את פשפש המיטה. שירותים אלו עשויים להיות יקרים, אך יבטיחו חיסול מוחלט של פשפש המיטה.

שיטות הריגת פשפש המיטה

בעוד חומרי הדברה כימיים הם הדרך היעילה ביותר לשלוט על נגיעות פשפש המיטה, ישנן שיטות רבות שאינן כימיות להרוג את המזיק. חיטוי היא שיטה כזו, הכוללת מילוי האזור הפגוע בגז רעיל. עם זאת, חיטוי צריך להיעשות על ידי חיטוי מקצועי.

שיטה זו הורגת את החרקים בתוך המזרון. זוהי בחירה טובה עבור נגיעות חמורות, שבהן פשפשי המיטה עלולים להתפזר על כל השטיח. לוקח בערך ארבע עד שש שעות עד שהטמפרטורה בתוך המזרון תעלה לרמה מספיקה כדי להרוג את המזיקים. שיטה זו גוזלת זמן, עם זאת, ורוב המדבירים גובים יותר עבור שיטה זו.

מלבד טיפולי חום, ישנן שיטות נוספות להרג פשפשים. אחד מהם הוא שימוש בשקית ניילון אטומה והשארתה בחוץ לשמש לתקופה מסוימת. עם זאת, ייתכן ששיטה זו לא תהיה יעילה בכל האקלים. למקצוענים יש גישה לטיפולי חום חזקים יותר ואף יכולים לטפל בכל הבית. המפתח להרג פשפש המיטה הוא להשתמש בשיטות לא כימיות שעובדות ביעילות, מבלי לפגוע בבריאות שלך.

טיפול בחום הוא אחת השיטות היעילות ביותר לחיסול פשפש המיטה. שיטה זו יעילה מכיוון שפשפש המיטה אינו יכול לפתח עמידות לחומר הכימי. אבל אתה צריך להיות מודע לכך שיכול לקחת כמה חודשים כדי להרוג פשפשים, ואתה צריך לפקח על האזור לפחות פעם בשבוע. חשוב לציין שאין להשתמש בטיפולי חום לבד; יש להשתמש בהם תמיד בשילוב עם שיטות אחרות.

שיטה נוספת להרוג פשפשים היא על ידי הקפאה. הקפאת החרקים ייקח לפחות שלושה ימים להרוג אותם, בעוד ששימוש בחום יהרוג אותם מבלי להשאיר מאחור כל שאריות. התהליך בטוח ואינו גורם לשריפה. עם זאת, זה יחמם חפצי עץ או מתכת. אבל הדבר הטוב הוא שהחפצים יתקררו לאחר התהליך.

תסמינים של עקיצות

פשפש המיטה קשה להבחין בין עקיצות פשפשים מסוגים אחרים של עקיצות חרקים, אבל שורה של בליטות אדומות ומגרדות על העור שלך היא אינדיקציה לפשפשים. עליך להתייעץ עם רופא אם אתה חווה גירוד ואדמומיות עזים או אם אתה חווה נפיחות, אדמומיות או פריחות. התסמינים עשויים לנוע בין גירוד קל לתגובה אלרגית שעלולה לסכן חיים, ויש לטפל בהם מיד.

פשפשים הם חרקים טפילים זעירים ושטוחים הניזונים מדמם של אנשים ובעלי חיים. צבעם חום אדמדם ואורכם רק 1 עד 7 מ"מ. במהלך חייהם, החרקים הללו מטילים בין 200 ל-500 ביצים. חשוב לנקוט בפעולה מוקדם ככל האפשר מכיוון שאפילו ביצה בודדת עלולה לגרום להדבקה.

עקיצות פשפשים כואבות, וקשה להתעלם מהן. גם לאחר ההשמדה, אתה עדיין עלול לחוות גירוד ואדמומיות עד שלושה שבועות. יתר על כן, הגירוד עלול להפוך לזיהום אם תגרד את האזור הפגוע יותר מדי. שירות הדברת פשפשים יכול לעזור לכם להיפטר מהנגיעות בצורה בטוחה ומבלי לגרום לכם נזק נוסף.

למרות שהפשפשים אינם מעבירים מחלות, כדאי להתייחס לעקיצות שלהם ולנוכחותם בביתכם כסימן אזהרה. חרקים אלה נמשכים לחום ולפחמן דו חמצני ומעדיפים להאכיל מאנשים בזמן שהם ישנים. הם מסתתרים בסדקים ובסדקים במסגרות המיטה ובראשי המיטה. אתה יכול למצוא אותם גם בקרשים, טפטים רופפים ווילונות מקופלים.

על מנת להקל על הגירוד והגירוי הנגרמים מעקיצות פשפש המיטה, יש לשטוף היטב את האזורים הפגועים במים וסבון. ניתן גם למרוח קרם נגד גרד ללא מרשם או סטרואיד בעל חוזק נמוך. אם האזור כואב, ניתן למרוח תחבושת. אם הזיהום בעור חמור, חשוב להתייעץ עם רופא.

תרופות עשה זאת בעצמך

אחת הדרכים הקלות ביותר להיפטר מפשפש המיטה היא באמצעות תרופות עשה זאת בעצמך. בין אם אתם מנסים להיפטר מזיהום אחד של פשפש המיטה ובין אם אתם מנסים להיפטר מנגיעות בחלל גדול יותר, שיטות אלו הן יעילות ובטוחות. אתה יכול להשתמש באקונומיקה ביתית ובמים חמים כדי להרוג את החרקים. שיטה זו עשויה לקחת זמן מה לעבוד, אז היו סבלניים.

הצעד הראשון הוא לנקות את כל החדר. המזרון והצנרת התחתונה יכולים להוות מקום מסתור לפשפשים. החלפת הסדינים באופן קבוע יכול לעזור להרוג את החרקים ולשמור על הסביבה נקייה מהביצים שלהם. מומלץ גם לסמן רהיטים בחינם באזהרת פשפש המיטה. בדרך זו, אנשים לא ייקחו בחינם רהיטים עם פשפשים. דרך יעילה נוספת להרוג פשפשים היא להשתמש במלכודות Hot Shot. ניתן לקנות אותם בהום דיפו.

שימוש בשואב אבק יכול גם לעזור להיפטר מפשפש המיטה. לאחר שטיפת המזרון, ניתן להשתמש בשואב אבק לניקוי החדר. לאחר מכן, אתה יכול לזרוק את הפריטים המושפעים. כדי להימנע מהתפשטות פשפש המיטה, לעולם אל תקנה מזרון משומש.

שיטת עשה זאת בעצמך נוספת להדברת פשפש המיטה כוללת שימוש בשמן עץ התה. מוצר טבעי זה מכיל תכונות אנטיפטרייתיות, אנטיויראליות, אנטיביוטיות ואנטיטפיליות היעילות נגד פשפשים. עם זאת, שיטה זו יעילה רק נגד נגיעות קלות. יש להשתמש בו בכמויות קטנות ולשטוף את הפריטים היטב במים חמים.

מלבד השימוש בוואקום, אתה יכול גם לנסות טיפולי חום או הקפאת המצעים כדי להרוג את החרקים. על מנת להבטיח חיסול מוחלט של פשפש המיטה, כדאי לבחון גם את הרהיטים והווילונות בחדר. אם אתם חושדים בנוכחות פשפשים, שאבו אותם ביסודיות. לאחר מכן, יש להקפיד להכניס את הפריטים המנוקים לשקיות ניילון אטומות.

הזמנת חברת הדברה

בחירה בחברת הדברה המתמחה בהדברת פשפשים יכולה לעזור לכם להימנע מבעיות עם פשפשים בעתיד. לא רק שהחברות הללו משתמשות בשיטות שונות כדי לחסל פשפשים, אלא שהן גם מנקות אחרי עצמן, מבלי להשאיר זכר לחומרי הדברה על המצעים שלך. עם זאת, שכירת חברה לטיפול בהדברת פשפש המיטה יכולה להיות משימה יקרה וגוזלת זמן. אם אינך בטוח אם חברה תוכל לבצע את העבודה או לא, קרא ביקורות ומשוב של לקוחות לפני קבלת החלטה.

לפני שכירת חברה להדברת פשפש המיטה, בדוק אם החברה מורשית לעשות עסקים במדינתך. בעוד ניו יורק אינה דורשת רישיונות, אלה עדיין מעידים על כך שהחברה היא מקצוענית. בנוסף, הלשכה לעסקים טובים יותר תדרוש בדרך כלל שלחברות הפועלות במדינתך יהיו רישיונות.

פשפש המיטה ידוע לשמצה קשה לראות. הם יכולים להתפשט במהירות מחדר לחדר, ולכן חיוני לאסוף מידע רב ככל האפשר על ההדבקה. למדביר פשפש המיטה יש הכשרה מתאימה לזהות את המיקום הספציפי של ההדבקה. זה אומר שהם יכולים למקד ביעילות את הבאגים ולהיפטר מהם.

לפני שכירת חברה להדברת פשפש המיטה, שקול את גודל המגורים שלך ואת סוג הזיהום. כדאי גם לשאול לגבי המחיר, מסגרת הזמן וביקורי המעקב. חברות מסוימות יגבו עד פי שלושה יותר מאחרות. לכן, הקפד לנהל משא ומתן עם המדביר שלך כדי למצוא את הפתרון המשתלם ביותר עבור המצב הספציפי שלך.

שכירת חברת הדברה להדברת פשפשים היא בחירה מצוינת אם אתה מודאג מהעלות והטרחה של הטיפול בעצמך. מדביר מקצועי יידע לטפל ביעילות במושבות פשפש המיטה וישתמש רק בחומרי הדברה המיועדים במיוחד לעבודה. הם יכולים גם לבדוק את הבית שלך ולחטא את האזור אם אתה מודאג לגבי פשפש המיטה.

.

.

.

דילוג לתוכן