הדברה ירוקה

אנו בחברת "המרחיק" מעניקים שירותים שונים בהרחקת היונים, חתולים ועטלפים:

  • הרחקת יונים עם 7 שנות אחריות על העבודה.
  • התקנת רשת יונים כולל בבניינים גבוהים מאוד.
  • הרחקת חתולי רחוב.

ועוד הרבה סוגי הדברות והרחקות של מזיקים שונים.

ההתחמחויות שלנו רבות וזאת בעקבות גדול החברה, כוח האדם האיכותי והמגוון, ושנות ניסיון רבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל פרטים מלאים, ואף לקבל הצעת מחיר.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6. התמונות להמחשה בלבד.

למה לבחור בנו?

1. אנו מומחים בהרחקת יונים: יש לנו ניסיון רב מאוד בענף, וצוות המומחים שלנו עבר הכשרה מיוחדת בשיטות הרחקת יונים.

2. אנו מוסמכים ומבוטחים: אנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, כך שתוכלו להיות רגועים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

3. אנו משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה: כל השיטות בהן אנו משתמשים להרחקת יונים הן ידידותיות לסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם לא ייפגע בתהליך.

4. אנו מציעים אחריות להחזר הכסף: אם אינך מרוצה מהשירותים שלנו, אנו מציעים הבטחה להחזר הכסף כדי שתוכל לקבל את כספך בחזרה.

6. יש לנו מגוון רחב של שירותים: אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כך שנוכל להתאים את השירותים שלנו בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

7. אנחנו זמינים 24/6: אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להיות שם כשאתם צריכים אותנו.

birds on roof shingle
black and white kitten

שירות מעולה במחירים נוחים

אם אתם מחפשים שירות מעולה להרחקת יונים או שירותי הדברה במחיר סביר, טוב שהגעתם ל"מרחיק". אנו מתמחים בהרחקת יונים והדברה מכל הסוגים והמחירים שלנו תחרותיים ביותר.

אנו משתמשים במגוון שיטות להרחקת יונים, לרבות רשתות, לכידה , ותמיד פועלים במהירות וביעילות על מנת למזער את ההפרעה לרכוש שלכם.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים אחרים כדי לעזור לשמור על הרכוש שלך נקי מעופות. אז אם אתם מחפשים שירות הרחקת יונים איכותי ביותר, התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

תוכן קשור

איזה ריח דוחה יונים?

האם אי פעם הרגשת שיונים השתלטו על חייך? לא משנה לאן אתה הולך, הציפורים המציקות האלה עוקבות אחריך כל הזמן וממיטות הרס על הרכוש שלך.

קרא עוד...

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא גישה משולבת להדברה שאינה מסתמכת על כימיקלים מזיקים. במקום זאת, הוא משתמש בטפילים, פתוגנים ואוכלי עשב כדי להרוג מזיקים. חלופות טבעיות אלו מזיקות פחות לסביבה ולבני אדם. שיטות אלו מכוונות גם למזיקים הקיימים בביתכם תוך מניעת כניסת חדשים.

הדברה ירוקה היא לא רק הימנעות מכימיקלים

בבחירת טיפול הדברה לנכס שלכם, הקפידו לבחור טיפול ידידותי לסביבה. זה לא אומר בהכרח הימנעות מכימיקלים. במקום זאת, חברות הדברה ירוקה יתמקדו במניעה והדברה בטוחה. תרסיסים ירוקים יהרגו קרדית ומזיקים אחרים מבלי לפגוע באנשים או חיות מחמד. הם גם לא מזהמים את הסביבה.

הדברה ירוקה היא מגמה גוברת בהדברה. זה לא רק חוסך לך כסף על כימיקלים, אלא שאתה יכול גם למזער את הנזק שהם גורמים לבית שלך. מוצרים אלה מהווים גם אלטרנטיבה בטוחה יותר עבור אלו הסובלים מאסטמה או אלרגיות למזיקים. חומרי הדברה טבעיים אלה הם ללא מרכיבים קשים, שעלולים לגרום לגירוי.

החלק החשוב ביותר בתוכנית טיפול בהדברה ירוקה הוא הדברה משולבת (IPM). הדברה משולבת היא גישה הוליסטית להדברה. זה מפחית את השימוש בחומרי הדברה ב-90 אחוזים על ידי ביטול גורמים סביבתיים המטפחים רבייה של מזיקים. תהליך זה מתחיל בהערכה של סביבת הבית שלך כדי לקבוע את כמות המזיקים ואוכלוסייתם. משם, אנשי מקצוע בתחום ההדברה יפעילו מחסומים טבעיים ויבצעו חומרי הדברה בזהירות רק בעת הצורך.

חברות הדברה ירוקות רבות משתמשות בתערובת של כימיקלים טבעיים וחומרי הדברה בטוחים. כימיקלים אלה בטוחים עבור אנשים, חיות מחמד והסביבה. שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה לא אומר שאי אפשר להשתמש בכימיקלים, אבל חשוב לבחור אותם בחוכמה.

במקום זאת, חפשו חברות המשתמשות במוצרים מבוססי צמח. מוצרים אלה יעילים בדיוק כמו כימיקלים. אתה יכול לשאול את חברת ההדברה שלך אם היא משתמשת במוצרים אלה.

זוהי גישה משולבת

תוכנית הדברה ירוקה מתמקדת בזיהוי, ניטור ובקרה של בעיית המזיקים. המטרה היא למזער את השפעות המזיקים על אנשים, רכוש והסביבה. חברה ירוקה תקבע היכן המזיקים חודרים לביתכם ותבצע שינויים ארוכי טווח כדי למנוע נגיעות עתידיות.

שיטות ההדברה צריכות להיות ידידותיות לסביבה ולהימנע מפגיעה במערכות אקולוגיות מקומיות. שיטות הדברה ירוקות משתמשות בפחות מרכיבים כימיים ויותר טבעיים כדי לחסל מזיקים. חברות הדברה ירוקה עוקבות אחר תקנות מחמירות ומשתמשות בחומרי הדברה בטוחים ונמוכים. הנהלים שלהם תואמים לפיתוח ברקיימא, והסוכנויות הפדרליות עוקבות אחר השימוש בחומרי הדברה כדי להבטיח שהם אינם מסכנים את בריאות האדם והסביבה.

שיטות הדברה ירוקות כוללות שימוש בהדברה משולבת (IPM). תוכנית IPM יעילה יכולה להפחית את השימוש בחומרי הדברה ב-90 אחוז. אסטרטגיה זו מתמקדת במחזור החיים של המזיקים, כולל הסביבה, וכן בהתנהגות המזיקים. תוכניות IPM יעילות יבדקו גם את ההתנהגויות של בני אדם ובעלי חיים וגורמים סביבתיים המאפשרים למזיקים לשגשג.

שילוב הדברה משולבת בתוכנית הדברה יכול לעזור למזער את הסיכון של מזיקים לפתח עמידות לחומרי הדברה מסוים. זה גם מפחית את הסיכון להשפעות מזיקות לאורגניזמים שאינם מטרה ולסביבה. שילוב טכניקות הדברה משולבות יכול לעזור להשיג את המטרות הללו, והן גם חוסכות לך זמן וכסף.

הדברה ירוקה היא תהליך רבשיטות הכולל תברואה, נוהלי הדרה ושינוי בתי גידול. בהתאם למצב שלך ואיזה סוג של מזיקים יש לך, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בשילוב של מספר שיטות. אמנם הדברה ירוקה אינה מתאימה לכל מצב, אך זוהי דרך יעילה לטפל במזיקים בבית. שיטות הדברה ירוקות יכולות לעזור לך לחסל את בעיית המזיקים שלך תוך שיפור בריאות המשפחה שלך.

הוא משתמש בטפילים, פתוגנים ואוכלי עשב כדי להרוג מזיקים

אוכלי עשב, טפילים ופתוגנים הם שלוש קטגוריות עיקריות של הדברת מזיקים. אוכלי עשב אוכלים מזיקים, בעוד שטפילים מטילים ביצים במארח וניזונים מהנוזלים והרקמות של המארח. פתוגנים הם חיידקים, וירוסים ופטריות שמדביקים את המזיק וגורמים למחלה קטלנית.

אויבים טבעיים של מזיקים מוכנסים לשדות חקלאיים, לגינות ומדשאות. אלה מיובאים לרוב על ידי רשויות ממשלתיות. עם זאת, הם יכולים להיות לא מספקים או לא זמינים. לדוגמא, החיפושית הפולשנית הידועה בשם מגלגל אפר האזמרגד חיסלה מיליוני עצי אפר בצפון אמריקה. כתוצאה מכך החלו מדענים אמריקאים לחפש אויבים טבעיים ושחררו אותם לטבע.

הטפילים עצמם אינם מזיקים לבני אדם, אך הם הורגים את מיני המזיקים שהם מדביקים. הם גם מפיצים מחלות ומשפיעים על חילוף החומרים ופעילויות הרבייה של המארח. לכמה מינים של טפילים יש חלקי פה מוצצים וקרסים המאפשרים להם לתפוס את טרפם. חלקם ניזונים גם מצעירי הטרף.

המטרה העיקרית של הדברה ביולוגית היא הדברת אוכלוסיות מזיקים בטבע על ידי הפחתת מספרן. הדבר כרוך בהגדלת מספר מיני הטורפים בבית הגידול הראשוני של המזיק, החדרת מינים מאזורים אחרים וניצול תכונות אללופטיות של צמחים הורגים מזיקים. על ידי שימוש בשיטות אלו, אוכלוסיות המזיקים מדוכאות והסביבה בריאה יותר.

כמה מהאויבים הטבעיים היעילים ביותר של מזיקים כוללים טפילים ופתוגנים. חומרים אלו בדרך כלל פחות יעילים מטורפים אך עשויים להיות יעילים יותר במקרים מסוימים. המשמעות היא שייתכן שתצטרכו לשלב מספר גישות שונות אם תרצו לראות תוצאות בגינה שלכם.

זה פחות רעיל לבני אדם

הדברה ירוקה היא שיטה חלופית להדברה שפחות מזיקה לבני אדם. שיטת הדברה זו כוללת שימוש בכימיקלים פחות רעילים, בטוחים יותר לסביבה ולבני המשפחה. זוהי גישה הוליסטית יותר, המתמקדת במניעת חזרת מזיקים ובזיהוי נקודות כניסה.

הדברה ירוקה היא לרוב זולה יותר. זה עולה כ-200 עד 600 דולר לכל טיפול, תלוי במזיק ובסוג השירות. השירות עשוי להזדקק למספר ביקורים כדי להסיר את כל ההדבקה. במקרים רבים, טיפול בודד יכול להפחית את מספר הביקורים הדרושים. אם בעיית המזיקים חמורה יותר, חברות הדברה מקצועיות עשויות לגבות עד $1200 לביקור.

שיטות הדברה מסורתיות כוללות בדרך כלל שימוש בחומרי הדברה, שעלולים להיות רעילים לאנשים וחיות בר. בשיטות ההדברה הירוקה נעשה שימוש במרכיבים טבעיים או אורגניים, כמו פירתרום (שמקורו בסוג צמחי הפירתרום), המצוי בפרחי טנאצטום וחרצית.

זה פחות מיינסטרים מהדברה מסורתית הדברה

ירוקה היא פרקטיקה המתמקדת במניעת מזיקים ואחריות סביבתית ולא בשיטות הדברה מסורתיות. מרכיבי המפתח שלה כוללים שימוש בחומרי הדברה טבעיים והדברה משולבת (IPM), המפחיתה את השימוש בכימיקלים מזיקים. אסטרטגיות אלו יכולות לפעול לצמצום אוכלוסיות המזיקים על ידי ביטול תנאים סביבתיים המקדמים רבייה של מזיקים.

שיטות הדברה מסורתיות מכילות כימיקלים רעילים שיש להימנע מהם בכל מחיר. הם עלולים להזיק לילדים, לקשישים ולאנשים עם בעיות נשימה. לעומת זאת, שיטות הדברה אורגניות אינן מזיקות לסביבה או לבריאות שלך. העלויות של שירותי הדברה ירוקה יכולות לנוע בין 200 ל-600 דולר. העלות משתנה בהתאם לסוג המזיק ומספר הביקורים הנדרשים.

היתרונות של הדברה ירוקה הם רבים. שיטות אלו בטוחות למשפחתך, פחות ריחניות ופחות סבירות לפגוע בסביבה. הם מתמקדים בחיסול מזיקים ביתיים נפוצים עם מוצרים טבעיים ואמצעי מניעה. שימוש בשיטות לא רעילות מפחית את הצורך בטיפולים כימיים ואינו משאיר אחריו שאריות רעילות. בנוסף, טיפולים אלו יכולים לסייע במניעת חזרת מזיקים לנכס שלכם.

בעוד ששיטות הדברה ירוקות עשויות להיות פחות פופולריות משיטות מסורתיות, הן עדיין יכולות להיות יעילות. חלק משירותי הדברה אף מציעים שיטות ירוקות יותר למבנים עם אוכלוסיות חלשות. תוכניות אלה משתמשות לעתים קרובות בכימיקלים פחות רעילים והן נזהרות מאוד בכמות המוצר בשימוש. חשוב להבין כיצד פועלת הדברה ירוקה על מנת לקבל החלטה מושכלת.

יש ליישם תוכנית הדברה ירוקה בעזרת הצוות. הכשרת צוות בשיטות ידידותיות לסביבה חיונית להצלחת תוכנית הדברה ירוקה. חשוב גם לעדכן את הצוות על אזורים שעוברים שיפוץ או בנייה חדשה. אלו הם אזורים ראשיים עבור מזיקים לפלוש לבניין ולגרום לשורה של בעיות בריאותיות. בשל כך, ספקי הדברה ירוקה צריכים לכלול גם אסטרטגיות עבור אזורי בנייה כדי לסייע במניעת התפשטות מזיקים ברחבי הבניין.

.

.

.

דילוג לתוכן